Jak ideálně komunikovat s ordinací ?

...

1.
upřednostňujeme především E-MAILOVOU KOMUNIKACI s ohledem na přetíženou telefonní linku. Kromě jména, příjmení a roku narození prosím uvádějte v emailu i Vaše telefonní číslo. Na e-maily odpovídáme pouze v ordinačních hodinách. Ordinační dobu si prosím ověřte na našich webových stránkách. Ozveme se Vám vždy zpět, jen co to bude možné.

...

2.
TELEFONICKY prosím kontaktujte ordinaci pouze během ordinačních hodin, preferenčně ráno v 8:30 - 9:00h a dopoledne 11:30-12:30h. V případě obsazené linky prosíme o trpělivost, vyřizujeme záležitosti klientů, kteří se dovolali před Vámi nebo asistentka/sestřička právě dělají jinou práci.

...

3.
Vaše požadavky (objednání předpisu E-receptů, ORT pomůcek apod.), lékařské zprávy od specialistů či propouštěcí zprávy z nemocnice nebo jiné další požadavky na ordinaci můžete též VHODIT DO SCHRÁNKY umístěné na dveřích do čekárny – na žádosti prosím vždy uveďte Vaše jméno a příjmení, rok narození, mailovou adresu a číslo mobilního telefonu. O vyřizování Vaší žádosti Vás budeme informovat.

...

E-RECEPTY Vám odešleme prostřednictvím SMS na Vámi uvedený mobilní telefon, předpis NENÍ NUTNÉ OSOBNĚ VYZVEDÁVAT V ORDINACI. V požadavku vždy prosím uvádějte gramáž, velikost a počet balení požadovaných léků.